0

Baterie od Franke

Jesienna promocja firmy Franke to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy planują zmiany w kuchennej strefie wody albo dopiero ją urządzają. Oferta obejmuje baterie – GARO, SENGA i VEGA. Każda z tych baterii występuje aż w 9 kolorach, które idealnie komponują się ze zlewozmywakami Fragranit+ Franke.

Codzienne mycie nawet większych naczyń z pewnością ułatwi nam bateria SENGA z wyciąganą wylewką i z funkcją prysznica. Bateria GARO łączy w sobie nowoczesną funkcjonalność z tradycyjnym kształtem, który możemy dopasować do każdej aranżacji kuchennej.

Idealna dla tych, którzy cenią sobie nie tylko oryginalne kształty, a również praktyczność, będzie bateria VEGA ze stałą wylewką, z możliwością obrotu o 360 stopni. Bateria wykonana z najwyższej jakości materiałów, wytrzyma nawet bardzo intensywną eksploatację.

Każda z baterii posiada innowacyjną głowicę ceramiczną, gwarantuje to bezawaryjną pracę przez wiele lat.
Grohtherm Cube to produkt, w którego wnętrzu zostały zastosowane przydatne rozwiązania technologiczne, takie jak na przykład GROHE TurboStat®, który umożliwia ustawienie w ułamku sekundy żądanej temperatury, a także utrzymanie jej na stałym poziomie podczas trwania kąpieli, nawet przy nagłych zmianach ciśnienia wody.

Ponadto, termostat ten posiada funkcję GROHE SafeStop, jest to przycisk, który zapobiega przypadkowej zmianie temperatury wody powyżej 38º Celsjusza.

Natomiast GROHE EcoButton jest przyciskiem, który umożliwia zmniejszenie zużycia wody nawet do 50%. Podobnie jest w baterii wannowej, gdzie znajduje się funkcja zmniejszająca zużycia wody – GROHE AquaDimmer Eco®.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *