0

Styl rustykalny wciąż w modzie

Swojski klimat wnętrza możemy uzyskać aranżując je w stylu rustykalnym. Tak urządzone wnętrze będzie przypominało surowe, ale zarazem ciepłe i naturalne pomieszczenie z minionej epoki.

Dom niczym skansen to zabawa w drewno, tradycyjne materiały, nieobrobione, masywne i ręcznie wykonane. To również marzenie o miejscu przytulnym, naturalnym, funkcjonalnym, o ciepłym zabarwieniu i przyjemnym zapachu.

Marka SEART przygotowała dla nas wyjątkowe kolekcje mebli w tym stylu: Rustyk Sosnowy oraz Country.

Pierwsza z kolekcji o nazwie „Rustyk Sosnowy” to biurka, komody, stoły, łóżka i szafy w ciepłym odcieniu brązu, w 100% naturalne, a do tego wykończone ręcznie wykonanymi okuciami meblowymi w starym stylu. Natomiast „Country” to kolekcja mebli w pięknej szarej barwie, która łagodzi ciężki charakter bryły mebla. Obie kolekcje znakomicie komponują się z cegłą, metalem i drewnem, co więcej doskonale pasują do wnętrz w stylu retro.

Równie interesującą propozycją w ofercie SEART jest kolekcja „Epos”, która zawiera stylowe połączenie tego, co najlepsze w stylu rustykalnym z popularnym stylem prowansalskim. Kolekcja ta świetnie nadaje się do szykownej, wiejskiej stylizacji. Pięknie postarzane białe meble z drewna sosnowego z odzysku do złudzenia przypominają antyki, zaś ich lekka wizualnie forma doda wnętrzu wytworności przy jednoczesnym zachowaniu sielskiego charakteru aranżacji.

1209814713

120981471

1209814712

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *