0

Drewniane podłogi od Nobifloor

Drewniana podłoga to luksusowe wykończenie naszego wnętrza, świetnie się komponuje zarówno w salonie, jak i w sypialni. Można ją zastosować do wnętrza klasycznego i nowoczesnego, w zależności od dobranych mebli i dodatków. Najnowsza linia podłóg drewnianych MODERN marki Nobifloor pozwoli cieszyć się wszelkimi walorami tego rodzaju wykończenia, a jej obszerna kolorystycznie oferta sprawi, że znajdziemy odpowiedni odcień do każdego wnętrza.

Pod względem technologicznym, podłogi MODERN charakteryzują się innowacyjną, trójwarstwową konstrukcją, w której wierzchnią warstwę stanowi dąb europejski (4 mm), środkową niezwykle twarda i odporna na odkształcenia sklejka brzozowa (6,5 mm), zaś spodnia, przeciwprężna warstwa wykonana została z dębu (4 mm). Taka konstrukcja zapewnia trwałość deski i możliwie wysoką odporność na różnice temperatur oraz wilgotności wnętrza. Tego typu podłoga nadaje się do ogrzewania podłogowego.

Podłogi z linii MODERN oferowane są w 3 szerokościach deski – 14, 18 i 24 cm i w grubości 14,5 mm, a pod względem długości desek od 85 do 240 cm. Ich wyłącznym dystrybutorem na terenie naszego kraju jest sieć salonów Dekorian.

1231563296sd

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *