0

Drewniane podłogi od Nobifloor

Drewniana podłoga to luksusowe wykończenie naszego wnętrza, świetnie się komponuje zarówno w salonie, jak i w sypialni. Można ją zastosować do wnętrza klasycznego i nowoczesnego, w zależności od dobranych mebli i dodatków. Najnowsza linia podłóg drewnianych MODERN marki Nobifloor pozwoli cieszyć się wszelkimi walorami tego rodzaju wykończenia, a jej obszerna kolorystycznie oferta sprawi, że znajdziemy odpowiedni odcień do każdego wnętrza.

Pod względem technologicznym, podłogi MODERN charakteryzują się innowacyjną, trójwarstwową konstrukcją, w której wierzchnią warstwę stanowi dąb europejski (4 mm), środkową niezwykle twarda i odporna na odkształcenia sklejka brzozowa (6,5 mm), zaś spodnia, przeciwprężna warstwa wykonana została z dębu (4 mm). Taka konstrukcja zapewnia trwałość deski i możliwie wysoką odporność na różnice temperatur oraz wilgotności wnętrza. Tego typu podłoga nadaje się do ogrzewania podłogowego.

Podłogi z linii MODERN oferowane są w 3 szerokościach deski – 14, 18 i 24 cm i w grubości 14,5 mm, a pod względem długości desek od 85 do 240 cm. Ich wyłącznym dystrybutorem na terenie naszego kraju jest sieć salonów Dekorian.

1231563296sd

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *