0

Płyta indukcyjna od Franke

Domowy posiłek zawsze smakuje najlepiej, zaś jeśli jest przygotowany dla najbliższych i wspólnie celebrowany, ma znaczenie szczególne. Przez brak czasu nie zawsze jednak udaje nam się zjeść razem przy rodzinnym stole, stąd tak ważne są intuicyjne, łatwe w obsłudze urządzenia wyposażenia kuchennego, które nie tylko ułatwią nam pracę, ale również ją przyspieszą.

Elegancka, bezpieczna, funkcjonalna oraz oszczędna – taka właśnie jest najnowsza płyta indukcyjna FH 604-1W 4I PWL WH Franke. Posiada funkcję BOOSTER dla wszystkich pól, zintegrowany panel sterujący, wskaźnik ciepła działania pól grzewczych i wygodne sterowanie Touch Control, co pozwala uzyskać najwyższą precyzję oraz efektywnie wykorzystać urządzenie.

Dzięki zastosowaniu przez producenta specjalnych zwojów, umożliwiających łatwą kontrolę nad emisją ciepła, płyta jest również niezwykle wydajna. Natychmiast reaguje na potrzeby użytkownika oraz jest łatwa w obsłudze. Warto podkreślić, że płyta indukcyjna Franke jest również wyjątkowo bezpieczna. Specyfika działania indukcji polega na tym, że ciepło zostaje wytworzone bezpośrednio w dnie naczynia i dzięki temu szkło płyty będzie jedynie ciepłe, nie zaś gorące.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *