0

Eleganckie baterie łazienkowe od Laveo

Aranżując łazienki w kolorze czystej bieli bardzo często poszukujemy dodatkowych detali, które uzupełnią wystrój wnętrza… W tym momencie pojawia się problem, jako że wybór takich elementów, jak armatura w kolorze bieli jest dość skromny na polskim rynku. W związki z coraz większym zapotrzebowaniem na tego typu produkty, firma Laveo stworzyła kompromis na rzecz bieli. Baterie biało-chromowe, które będą świetnym dopełnieniem zarówno wystroju łazienki w czystej bieli jak i biało-czarnych czy też piaskowo-beżowych projektów łazienek, jest to seria łazienkowa Raila.

Serię łazienkową Raila tworzą cztery następujące baterie: bateria wannowa, natryskowa, a także dwie baterie umywalkowe. Obie baterie umywalkowe – nablatowa i naumywalkowa posiadają dodatkowo korki klik-klak, które wystarczy zamknąć oraz otworzyć naciskając palcem. Baterie Raila mają nowoczesny, ciekawy design, a także bardzo wysoką jakość wykonania, wyposażono je w wysokiej klasy głowice oraz napowietrzacze wody.

Baterie Raila Laveo mają aż 8 lat gwarancji, a można je nabyć w wybranych salonach wyposażenia łazienek oraz z sieci marketów Castorama. Ceny w zależności od modelu kształtują się w zakresie od 250 do 350 zł.

140611laveo4

140611laveo1

 

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *