0

Niezwykła estetyka termostatów od Grohe

Niezwykła estetyka, komfort, bezpieczeństwo oraz zrównoważony rozwój dostępne są w jeszcze bardziej zaawansowanym, zaś wszystko to dzięki nowemu termostatowi Grohtherm Cube – produktowi dotąd poszukiwanemu, ale nieosiągalnemu, który uzupełnił gamę armatury w minimalistycznym stylu.

Wysmakowana kubistyczna sylwetka tego nowoczesnego termostatu, w komplecie z jego kwadratowymi pokrętłami i idealnie dopasowanymi rozetami, zwraca uwagę swoimi minimalistycznymi, geometrycznymi liniami. Bardzo szeroka wylewka baterii wannowej jest jednolitym przedłużeniem korpusu, natomiast jej zadaniem jest ułożenie strumienia wody w kształt wodospadu, który napełniając wannę tworzy kaskady.

Zarówno termostat prysznicowy, jak również wannowy posiada półkę GROHE EasyReach™, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem – na najpotrzebniejsze kosmetyki, takie jak szampon, żel pod prysznic, czy gąbkę. Półkę tę można łatwo zdemontować, gdybyśmy chcieli wyczyścić armaturę.

Grohtherm Cube to produkt, w którego wnętrzu zostały zastosowane przydatne rozwiązania technologiczne, takie jak na przykład GROHE TurboStat®, który umożliwia ustawienie w ułamku sekundy żądanej temperatury oraz utrzymanie jej na stałym poziomie podczas trwania kąpieli, nawet przy nagłych zmianach ciśnienia wody.

Co więcej, termostat ten posiada funkcję GROHE SafeStop, jest to przycisk, który zapobiega przypadkowej zmianie temperatury wody powyżej 38º Celsjusza.

Zaś GROHE EcoButton to przycisk, który umożliwia zmniejszenie zużycia wody nawet do 50%. Identycznie w baterii wannowej, gdzie znajduje się funkcja zmniejszająca zużycia wody – GROHE AquaDimmer Eco®.

140118grohe2

 

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *