0

Op-artowe trendy meblowe

Biel i czerń to najbardziej klasyczne oraz ponadczasowe połączenie kolorów, które z powodzeniem można wykorzystać do aranżacji wnętrz, urządzonych w różnych stylach. To także doskonały duet kolorystyczny mebli, które chcą grać we wnętrzu pierwsze skrzypce.

Eleganckie wnętrza nie ulegają pokusom sezonowych trendów, ale mogą przez to wydawać się nudne i sztampowe. Jak zatem zaaranżować pomieszczenie, by zachwycało ponadczasową elegancją, przemyślaną kompozycją, doskonałymi połączeniami kolorystycznymi, a jednocześnie miało w sobie odrobinę swobody i niepowtarzalnego uroku? Można urządzić je w stylu op-art, który od kilku sezonów ponownie wymieniany jest jako jeden z trendów w aranżacji wnętrz.

Op-art to moda na wyraziste połączenia, uzyskane przez powtarzające się geometryczne kształty czy też kontrastowe zestawienia kolorystyczne, takie jak czerń i biel. Para ta od lat doskonale czuje się w swoim towarzystwie oraz gwarantuje uzyskanie doskonałego efektu. Wie o tym firma Halex, producent mebli z Elbląga, która w swojej nasyconej kolorami ofercie krzeseł, stołów, stolików kawowych i ław ma także modele w kolorystyce czarno-białej.

Krzesła Has1 i Has2 to doskonale wyprofilowane, a także wygodne krzesła z podłokietnikami, wykonane całkowicie z drewna bukowego.

W ofercie firmy Halex znaleźć można wiele przykładów tego typu połączenia. Elegancka sylwetka luksusowego modelu LUX, w całości pokrytego białą tapicerką, została zatem podkreślona czarnymi nogami krzesła wykonanymi z drewna bukowego. Podobny mariaż kolorów zastosowano w nowoczesnym w kształcie modelu BALI, który wyróżnia wysokie oparcie oraz ergonomicznie wyprofilowany stelaż czy krześle PIK – masywnym, wygodnym, w pełni tapicerowanym, wprost wymarzonym do eleganckiej kuchni czy jadalni.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *