0

Eleganckie półki łazienkowe

Ustawiamy na nich kosmetyki, kubki na szczoteczki, a także inne użyteczne drobiazgi. Półki i półeczki o ciekawych formach i kształtach, wykonane z dobrej jakości materiałów są dziś niezbędnym elementem wyposażenia każdej nowoczesnej łazienki. Doskonale zdobią wnętrze, tworząc z akcesoriami, które należą do tej samej kolekcji, elegancką kompozycję.

Mogą być połączeniem szkła i mosiądzu pokrytego błyszczącą warstwą chromu, bądź też pozbawione powierzchni szklanej, tworzyć interesującą konstrukcję większych i mniejszych rurek zestawionych ze sobą tak, by można było na nich umieścić ręczniki. W niektórych liniach akcesoriów takich jak na przykład Novatorre Prysznic firmy Ferro znajdziemy również półki z uchwytami na kubki oraz miejscem na przybory toaletowe.

Te ozdobne i praktyczne elementy wyposażenia łazienek mają również rozmaite kształty. Posiadają geometryczne krawędzie – między innymi Novatorre 9 czy Grace, bywają prostokątne o zaoblonym wykończeniu – Audrey lub narożne przypominające trójkąt takie jak Novatorre 2. Niezwykle dekoracyjnie prezentują się szklane półki z relingami, które z jednej strony chronią łazienkowe drobiazgi ułożone na powierzchni półki, a z drugiej są bardzo elegancką formą wykończenia akcesoriów. Znajdziemy je między innymi w kolekcjach: Novatorre 1 oraz Novatorre 3.

Funkcjonalne i atrakcyjne wzorniczo półki, najczęściej po wejściu do wnętrza od razu rzucają się w oczy, jako że nie ukrywamy ich, a raczej eksponujemy. Odpowiednio dobrane do aranżacji pomieszczenia półki mogą stać się piękną wizytówką naszej łazienki.

141028ferro

141028ferro3

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *