0

Eleganckie półki łazienkowe

Ustawiamy na nich kosmetyki, kubki na szczoteczki, a także inne użyteczne drobiazgi. Półki i półeczki o ciekawych formach i kształtach, wykonane z dobrej jakości materiałów są dziś niezbędnym elementem wyposażenia każdej nowoczesnej łazienki. Doskonale zdobią wnętrze, tworząc z akcesoriami, które należą do tej samej kolekcji, elegancką kompozycję.

Mogą być połączeniem szkła i mosiądzu pokrytego błyszczącą warstwą chromu, bądź też pozbawione powierzchni szklanej, tworzyć interesującą konstrukcję większych i mniejszych rurek zestawionych ze sobą tak, by można było na nich umieścić ręczniki. W niektórych liniach akcesoriów takich jak na przykład Novatorre Prysznic firmy Ferro znajdziemy również półki z uchwytami na kubki oraz miejscem na przybory toaletowe.

Te ozdobne i praktyczne elementy wyposażenia łazienek mają również rozmaite kształty. Posiadają geometryczne krawędzie – między innymi Novatorre 9 czy Grace, bywają prostokątne o zaoblonym wykończeniu – Audrey lub narożne przypominające trójkąt takie jak Novatorre 2. Niezwykle dekoracyjnie prezentują się szklane półki z relingami, które z jednej strony chronią łazienkowe drobiazgi ułożone na powierzchni półki, a z drugiej są bardzo elegancką formą wykończenia akcesoriów. Znajdziemy je między innymi w kolekcjach: Novatorre 1 oraz Novatorre 3.

Funkcjonalne i atrakcyjne wzorniczo półki, najczęściej po wejściu do wnętrza od razu rzucają się w oczy, jako że nie ukrywamy ich, a raczej eksponujemy. Odpowiednio dobrane do aranżacji pomieszczenia półki mogą stać się piękną wizytówką naszej łazienki.

141028ferro

141028ferro3

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *