0

Owalne wanny od Koła

Wytchnienie po pełnym wrażeń dniu, wieczorny relaks niczym w najlepszym SPA, romantyczna kąpiel we dwoje… Wszystkie te przyjemności zagwarantują duże i wygodne wanny owalne marki KOŁO.

Wanny owalne KOŁO to nie tylko doskonała ergonomia i – co za tym idzie – wygoda kąpieli. Zachwycają także wysmakowanym designem, a ich miękkie linie są esencją nowoczesnej elegancji.

Idealnie pasują do większych łazienek i pokoi kąpielowych, zamontowane pośrodku łazienki, stają się elementem centralnym, nadającym wyjątkowy, ekskluzywny charakter całemu wnętrzu.

Wanny dla wymagających

Rodzina wanien owalnych KOŁO to trzy modele: ALIO (nowość!), CLARISSA i PROGRESS. Wszystkie zachwycają łagodnymi i delikatnymi liniami.

Wanny owalne KOŁO są duże (180 x 85 cm) oraz głębokie. To w połączeniu z ergonomicznymi, idealnie wyprofilowanymi kształtami, pozwala wygodnie się ułożyć, zanurzyć w ciepłej kąpieli i wspaniale odprężyć.

Delikatnie zaokrąglone wnętrze wanny KOŁO ALIO, zachowanie geometrycznej estetyki oraz charakterystyczne, wygodne wyprofilowanie pod plecy. Alio to wanna o dużej pojemności (276 l), w której każdy poczuje się swobodnie i komfortowo CLARISSA KOŁO jest wanną symetryczną. Delikatny spadek obu oparć, zaprojektowanych pod starannie wybranym sprzyjającym wygodzie kątem, jest identyczny po każdej ze stron.

PROGRESS KOŁO wyróżnia elegancki, idealnie owalny kształt. Ta wanna świetnie wpisze się w najbardziej wysmakowane, ekskluzywne przestrzenie łazienkowe, bez trudu stając się ich największą ozdobą.

CLARISSA i PROGRESS mają dodatkowo wzmocnione ranty – zalaminowana płyta wiórowa gwarantuje ich większą stabilność i odporność na uginanie się pod ciężarem. Dzięki temu na brzegach wanny można bezpiecznie przysiąść, bez obaw o jej uszkodzenie.

Wanny owalne KOŁO mają odpływy umieszczone pośrodku, dzięki czemu można w nich zażywać kąpieli także we dwoje. Należy pamiętać, że takie rozwiązanie wymaga armatury odpływowo-przelewowej o dłuższym odprowadzeniu wody.

Zalety akrylu Lucite:

  • Lekki, co bardzo ułatwia transport i montaż wanien.
  • Wyjątkowo ciepły i przyjemny w dotyku;
  • Ma idealnie gładką, nieporowatą powierzchnię, która przez wiele lat nie odbarwia się, jest bardzo higieniczna i łatwa do utrzymania w czystości;
  • Ma świetne właściwości izolacyjne, dzięki czemu dłużej utrzymuje stałą temperaturę wody, a kąpiel nie stygnie;
  • Dźwiękochłonny, a więc nalewanie wody do wanny nie powoduje hałasu.

Wanny owalne KOŁO to precyzyjne połączenie wyrafinowanego piękna z wyjątkowym komfortem użytkowania, dlatego spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
cb3ecb21a2b3f462fc928a944efac5fa

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *