0

Ceramika i meble łazienkowe XENO2

Ceramika i meble łazienkowe z kolekcji XENO2 marki Keramag Design to nowe spojrzenie na wzornictwo, które łączy piękno oraz harmonię płynące prosto z natury z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Zaskakująca klasyka i geometria, która wymyka się równaniom, siła spokoju.

Inspirowana siłami natury

Z pozoru proste i oczywiste, formy ceramiki kolekcji XENO2 potrafią zaskoczyć. Charakterystyczny dla tej serii – architektonicznie czysty kształt umywalek połączony z gładką, sprawiającą wrażenie rzeźbionej przez wodę misą, tchnie spokojem oraz harmonią. Precyzja geometrycznych linii, współdziałając z naturalną delikatnością, tworzą urzekające swą szlachetną prostotą kształty.

Wrażenie to spotęgowane jest przez idealne dopasowanie mebli, których prosta linia koresponduje ze stylem elementów ceramicznych. Podwieszane moduły unoszą się nad posadzką dodając naszej aranżacji lekkości.

Wyjątkowym elementem tej eleganckiej kolekcji jest umywalka 90 cm, obok której nie można przejść obojętnie. Geometryczną precyzję kubistycznej bryły burzy interesujący zabieg złamania symetrii. Gra kształtów między misą oraz szeroką powierzchnią odkładczą wprowadza dynamikę. Znakiem rozpoznawczym kolekcji XENO2 jest zabawa formą, w której klasyka oraz minimalizm poddają się siłom natury tworząc niezwykły efekt wizualny.

Design dla wymagających

Modularność konceptu XENO2 pozwala na komponowanie wyjątkowych aranżacji. Proste, gładkie fronty szafek w trzech idealnie dopasowanych do siebie kolorach: bieli i dwóch odcieniach szarości doskonale komponują się ze sobą, tworząc wysoce efektowne, nowoczesne zestawy. Szklany blat, który można położyć na bocznych szafkach, dodaje naszemu wnętrzu charakteru. Kolekcję wyposażono w najnowocześniejszy system meblowy, dedykowany do serii o najwyższym standardzie funkcjonalnym i wzorniczym, dostępny dotąd tylko w meblach kuchennych i pokojowych topowych marek, które prezentowane są na trensetterskich targach w Mediolanie.

1401007kolo

1401007kolo4

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *