0

Kanapy z wygodną funkcją spania od Adriana Furniture

Kanapy z funkcją spania przydają się nie tylko w okresowych konfliktach małżeńskich, ale również wtedy, gdy odwiedzą nas na dłużej goście. Jest to szczególnie ważne, gdy nie mamy w mieszkaniu zbyt wiele miejsca na dodatkowe sypialnie czy pokoje gościnne.

Rozkładane kanapy i sofy bywają jednak niewygodne, a spanie na nich to prawdziwa udręka. Inaczej rzecz ma się z meblami od Adriana Furniture i ich nowym zestawem wypoczynkowym. Sofa Hana Bed rozkłada się do wymiarów typowego łóżka: 155×194 cm, posiada też bardzo wygodny i trwały materac na sprężynach bonelowych z elastycznym wypełnieniem, co zapewnia komfortowy sen zarówno tym, którzy lubią miękkie posłania, jak i tym, preferującym nieco twardsze.

Podobnie ma się rzecz w przypadku Vibe Bed, czyli kanapy z funkcją spania w wersji narożnej. Tylko w tym przypadku materac jest nieco mniejszy, za to kanapę wyposażono w przydatną w ciągu dnia funkcję relaks, w której za sprawą ruchomych podłokietników możemy ustawiać dowolną, wygodną dla siebie pozycję.

Meble marki Adriana Furniture są nie tylko funkcjonalne, ale charakteryzują się też wysokimi walorami estetycznymi. Można je ubrać, według własnej inwencji, w wysokiej jakości, praktyczne tkaniny z szerokiej oferty marki.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *