0

Styl rustykalny wciąż w modzie

Swojski klimat wnętrza możemy uzyskać aranżując je w stylu rustykalnym. Tak urządzone wnętrze będzie przypominało surowe, ale zarazem ciepłe i naturalne pomieszczenie z minionej epoki.

Dom niczym skansen to zabawa w drewno, tradycyjne materiały, nieobrobione, masywne i ręcznie wykonane. To również marzenie o miejscu przytulnym, naturalnym, funkcjonalnym, o ciepłym zabarwieniu i przyjemnym zapachu.

Marka SEART przygotowała dla nas wyjątkowe kolekcje mebli w tym stylu: Rustyk Sosnowy oraz Country.

Pierwsza z kolekcji o nazwie „Rustyk Sosnowy” to biurka, komody, stoły, łóżka i szafy w ciepłym odcieniu brązu, w 100% naturalne, a do tego wykończone ręcznie wykonanymi okuciami meblowymi w starym stylu. Natomiast „Country” to kolekcja mebli w pięknej szarej barwie, która łagodzi ciężki charakter bryły mebla. Obie kolekcje znakomicie komponują się z cegłą, metalem i drewnem, co więcej doskonale pasują do wnętrz w stylu retro.

Równie interesującą propozycją w ofercie SEART jest kolekcja „Epos”, która zawiera stylowe połączenie tego, co najlepsze w stylu rustykalnym z popularnym stylem prowansalskim. Kolekcja ta świetnie nadaje się do szykownej, wiejskiej stylizacji. Pięknie postarzane białe meble z drewna sosnowego z odzysku do złudzenia przypominają antyki, zaś ich lekka wizualnie forma doda wnętrzu wytworności przy jednoczesnym zachowaniu sielskiego charakteru aranżacji.

1209814713

120981471

1209814712

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *