0

Nowe dywany i wykładziny od Komfortu

Niebawem nadejdzie jesień, która jak co roku zachwycać nas będzie bogactwem kolorów. Warto wykorzystać je jako inspirację i już dziś ozdobić dom dywanem albo wykładziną w pięknych odcieniach czerwieni, burgundu, żółci czy też brązów.

Dywan DIAMOND

Wyróżniający się intensywną barwą, wykonany z przędzy polipropylenowej (PP), która dzięki obróbce termicznej jest sprężysta, odporna na tarcie oraz ścieranie, łatwo się czyści.

1400919komfort

Dywan INFINITY

Dywan w odcieniach czerwieni, żółci, zieleni i szarości, jego runo wykonane jest z wysokiej jakości włókna heat set frise, które zapewnia trwałość i odporność na intensywne użytkowanie. Produkt został wyprodukowany w Belgii.

1400919komfort2

Dywan Calvin Klein

Dywan marki CALVIN KLEIN jest propozycją dla tych, którzy cenią prostotę, a jednocześnie precyzję wykonania. Dywan ten pasuje do surowych, nowoczesnych pomieszczeń. Skład: 70% wiskozy oraz 30% wełny.

1400919komfort3

Wykładzina dywanowa Heartbreaker

Wykładzina typu shaggy wykonana z włókien polipropylenowych oraz poliestrowych. Posiada powłokę ochronną Stain Safe, a więc może być stosowana na ogrzewaniu podłogowym.

1400919komfort5

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *