0

myMenu – piekarnik sterowany smartfonem

Dzięki najnowszemu piekarnikowi myMenu przygotujesz czterodaniowy posiłek dla całej rodziny w niespełna godzinę, bez obawy, że coś się przypali i bez konieczności ciągłego doglądania go. Jedyne co musisz zrobić to włożyć dania do piekarnika, zaś resztą zajmie się urządzenie.

Piekarnikiem można zarządzać za pomocą smartfonu czy też tabletu dzięki bezpłatnej aplikacji myMenu, opracowanej przez Franke, która zawiera bogatą listę przepisów na każdą okazję, od przystawki po deser. Aplikacja krok po kroku pokaże Ci jak przygotować potrawę, wskaże liczbę kalorii, składniki i stopień trudności. Co więcej, za jej pośrednictwem możesz zdalnie sterować urządzeniem, z dowolnego miejsca. Możesz np rozpocząć pieczenie w chwili odebrania dzieci z przedszkola lub z treningu, wystarczy, że wychodząc z domu zostawisz potrawę w piekarniku.

Gdy danie jest już w piekarniku, urządzenie jak prawdziwy szef kuchni dobiera wszystkie parametry oraz nadzoruje proces pieczenia. Ty zyskujesz czas dla siebie i jednocześnie masz gwarancję, że potrawa upiecze się idealnie. Kiedy już będzie gotowa, po prostu otrzymasz sygnał na swój telefon.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *